"Olup Bitenlerin Altında BOP Var"

"Olup Bitenlerin Altında BOP Var"

Görüntülenme: 367 Eklenme Tarihi: 09-05-2018

Refah Partisi 20. Dönem Milletvekili Fethi Görür "Ülkemizi parçalamaya çalışanların hedefi Büyük Ortadoğu Projesini yürürlükte tutma çabaları." 
Saadet Patisi Bartın aylık İl Divan Toplantısı, Refah Partisi 20. Dönem Milletvekili Fethi Görür'ün katılımı ile parti binasında gerçekleşti. 
 
 Saadet Patisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay başkanlığında toplanan Milli Görüşçüler parti çalışmaları ve gündem değerlendirmeleri yaptı. 
 
 Refah Partisi 20. Dönem Milletvekili Fethi Görür, toplantıda güncel konular ve parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
 
 15 TEMMUZ'DA ÜLKEMİZ İKİNCİ BİR İSTİKLAL HARBİ VERMİŞTİR
 
 Refah Partisi 20. Dönem Milletvekili Fethi Görür, 15 Temmuz darbe girişimi ile zalimlerin oyunlarını milletimizin bozduğunu belirterek "15 Temmuz girişimi vatan topraklarının bölünmesi ve parçalanması için zalim ve azgın güçlerin bir kalkışması olmuştur. Milletimiz bu zalimlere karşı birlik ve bereberlik içerisinde Milli İrade gücünü kullarak ikinci bir İstiklal Harbi örneği ile vatanını savunmuştur. Milli Görüşçüler olarak bizler yıllardır ülkemizin içinde bulunduğu bölgede oynanan oyunları ve siyonizmin kurguladığı kutsal topraklar hedefini milletimize anlatmaktayız. 15 Temmuz'da gerekçesi ne olursa olsun darbenin hiçbir türlüsü kabul edilemez diyerek Milli Görüşçüler olarak halkımız ile birlikte sokaklarda bulunduk. Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamız yıllar öncesinden bu günleri görürcesine bir feraset ile bizleri doğru yolda tuttuğunu bu günlerimizi yaşar iken daha iyi anlıyoruz." dedi
 

"BU OLUP BİTENLER BOP AYARLAMALARIDIR"
 
 Fethi Görür, Ülkemizinde içinde bulunduğu bölgenin üzerinde oynanan oyunların yıllar önce hazırlanmış ve yürürlüğe konmaya çalışan BOP kaynaklığı oldığunu belirterek, "Büyük Ortadoğu Projesi'ni hazırlayanlar yıllar önce ABD’nin güvenlikten sorumlu danışmanı (eski Dışişleri Bakanı) Condoleezza Rice ın 2003 yılında  Fas’tan Basra körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 devletin rejiminin, sınır ve haritalarının değiştirileceğini vurguladığı zaman,  Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamız bizleri ve halkımızı uyarmıştı. Aslında 90'lı  yılların başına Körfez Savaşı ile birlikte başlayan bölge ülkelerini parçalamak ve sömürmek adına başlatılan Siyonizm oyunu ülkemize terör odakları ile sokulmaya çalışılmış fakat Milli İrade buna fırsat tvermemiştir.”dedi 
 

Saadet Patisi Bartın aylılık  İl Divan Toplantısı görüş ve önerileirn değerlendirilmesi, teşkilet çalışmalarının beyanı ile son buldu.