"Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları yöneticileri muhtarları ziyaret etti"

"Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları yöneticileri muhtarları ziyaret etti"

Görüntülenme: 532 Eklenme Tarihi: 22-05-2018

Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Fatma Gizli ve beraberindeki heyet, Gölbucağı Mahallesi Muhtarı Şermin Duran ve Köyortası Mahallesi Muhtarı Aysel Özveren'i makamında ziyaret ettiler.

Yaklaşan seçim sürecini değerlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için muhtarları ziyaret ettiklerini belirten Gizli, duydukları memnuniyetini dile getirerek;

"Seçimler günden güne yaklaşıyor. Bizde Saadet Partisi Kadın Kolları olarak vekillerimize destek vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında ziyaret ettiğimiz kıymetli muhtarlarımıza, güzel bir ramazan gününde bizlere olan misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu kısa zaman diliminde her kapıya gideceğiz. Herkese, her yüreğe dokunacağız. Yılmak yok, bıkmak yok, yorulmak yok. Saadet Partisi olarak birlik ve beraberlik için, bir arada huzur içinde yaşamak için, kardeşlik için, yaşanabilir bir Türkiye ve yeni bir Dünya için çalışıyoruz. İnşallah 24 Haziran; bayramların bayram gibi kutlandığı, milletimize insanca yaşam koşullarının sağlandığı yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır." dedi.