Atılım Sanayi Sitesinde çalışan vatandaşları ve esnafı ziyaret

Atılım Sanayi Sitesinde çalışan vatandaşları ve esnafı ziyaret

Görüntülenme: 413 Eklenme Tarihi: 09-05-2018

Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Selami Ünsal, Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serkan Karaman ve beraberindeki heyet ile birlikte Atılım Sanayi Sitesinde çalışan vatandaşları ve esnafı ziyaret etti. 

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin oluşturduğu Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Selami Ünsal, Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serkan Karaman ve beraberindeki heyet ile birlikte Atılım Sanayi Sitesinde çalışan vatandaşları ve esnafı ziyaret etti.
    
 
Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, Yaşanılabilir ve Yeniden Büyük Türkiye'nin ilk işaret fişeğini attıklarını belirterek, "Milli ittifaktan milli iktidara yürüyüşün müjdesini veriyoruz" dedi.
 
Yurtbay, Atılım Sanayi Sitesinde kucaklaştığı vatandaşlara, mazisi, sicili ve kadroları tertemiz iki parti olarak bir araya geldiklerini belirtti.
 
Saadet Partisi'nin "iktidara gümbür gümbür geldiğini" savunan Yurtbay, şöyle devam etti:
 
Bugün Milli İttifak ile Milli İktidara yürüyüşün müjdesini veriyoruz. Bizler Bartın'ı, teşkilatlarımız Anadolu'yu karış karış dolaşıyoruz. Her gittiğimiz yerde Milli İttifaka olan teveccüh ve Milli Görüşün yaptığı hizmetlerle karşılaşıyoruz. Nerede bacası tüten bir fabrika görürseniz orada Milli Görüşçülerin alın teri vardır. Siyasi partiler mitinglerde içi boş ve süslü kelimelerle aziz milletimizi kandırmaya çalışıyor. Yeni Türkiye'yi kuracaklarmış. Ben buradan haykırıyorum, yeni Türkiye öyle meydanlarda slogan atılarak kurulamaz. Yeni Türkiye'yi Anadolu'yu fabrikalarla donatanlar kurabilir.
 
Bu seçimlerde ülkenin geleceğini değiştireceğiz. Gönülleri incitmeden, kırmadan Yeniden Büyük Türkiye'yi birlikte kuracağız. Seçimlere az kaldı. Emin olun sırtımızda taş taşısak ölmeyiz. Kapı kapı dolaşacağız. Tutmadık el, dokunmadık yürek, titretmedik gönül teli bırakmayacağız.

 
Türkiye'de siyaset ayrışmış durumda. İktidar uğruna malesef milletimiz kamplaştırılıyor. Bizler, İslam coğrafyasındaki akan kana, kardeş kavgasına, Müslümanların birbirini öldürmesine ve bunların maalesef İslam dünyasının başındakilerin sebep olmasına isyan olarak 'Milli İttifak' diyoruz. Allah'ın izniyle hem manevi çöküntüyü hem de İslam dünyasındaki kanı ve gözyaşını hep birlikte dindireceğiz.
 
Milli İttifak'ı, Saadet Partisi'ni, Büyük Birlik Partisi'ni konuşturmayın diyorlar. Hatta televizyonlara çıkmamızı engelliyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar temiz yürekler, imanlı kalpler bizimle beraberler. Saadet Partisi bu ülke için bir pusuladır. İslam Alemi için bir rehberdir. Dünya için ise bir kurtuluş reçetesidir.

 
Milletimizin ve ülkemizin problemleri konuşmakla bitmiyor. 13 yıldır ülkeyi Ak Parti yönetiyor. Ak Partiye oy verenler bizim kardeşlerimiz. Ama ülkenin geldiği son noktadan onlar da şikayet ediyor. Onlar da alternatif arıyor. Meclis'teki muhalefet partileri milletin tamamını temsil etmiyor, milletin inançlarına ve önceliklerine önem verip, çözüm getirmiyor. Dolayısıyla millete çare olacak bir alternatif lazım. Bugünkü iktidar millete vereceğini verdi, artık geriye saymaya başladı. Bu gün Milli İttifak olarak bizler alternatif olarak ortaya çıktık. Çünkü bu ittifak milli birliği ve inançları ön planda tutuyor. Toplumun temel dinamiklerinin tamamını kapsıyor. Sizlerin de desteğiyle Milli ittifak meclise girecek ve yüzler gülecek. Dedi.