Bartın Pazarı Esnaflarını Ziyaret

Bartın Pazarı Esnaflarını Ziyaret

Görüntülenme: 427 Eklenme Tarihi: 09-05-2018

Ünal Yurtbay, 7 Haziran seçimleri öncesi Bartın pazarı esnaflarını ziyaret ederek destek istedi. 
Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin oluşturduğu Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, 7 Haziran seçimleri öncesi Bartın pazarı esnaflarını ziyaret ederek destek istedi.
 
Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, Türkiye'nin kurtuluşunun Milli İttifak'ta olduğunu söyledi.
Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Yurtbay, İttifakın ve partisinin projeleriyle birlikte uygulayacakları politikaları ile vatandaştan tam not alıyor.
Bartın pazarı esnafını ziyaret eden Yurtbay, ülkemiz üretime dayalı politikasını dışa bağımlı hale getirmiştir. Sermaye birikimi olmaması ile ülkede işsizlik hat safhaya çıkarılmıştır. Üreten bir toplum olmaktan çıktık. Bu da gençlerimizi işsiz bir şekilde kahvehane köşelerinde zaman geçirir hale getirdi. Bu nedenle de gençlerimiz sürekli kötü alışkanlıklara yönelmektedir.
 
Türkiye'miz üretmediği sürece dış ve iç politikalarda kesinlikle başarılı olamayacaktır. Bizim ürettiğimiz çileğimiz gelirimizin ana kaynağı olmamalı ek gelir olmalı. Hayvancılığımız ek gelir olmalı. Asıl olan herkesin çalışacağı fabrikalar olmalıdır.
Son iki yıldır Bartın'da Kurulu olan büyük fabrikalarımız bölgesel teşvikin değiştirilmesi ile küçülmeye gitti. Bu nedenle şehrimizde işsizlik sayısı her geçen gün artmaktadır.
Bizim rakibimiz siyasi partiler değil, bu zalim sistemdir. Biz bu sistemi değiştireceğiz.
12 yıldır iktidarda olan AK Parti vatandaşımızın derdiyle dertlenmiyor. Vatandaşımızın haliyle hallenmiyor. Bugün iktidar ya da muhalefetin gündeminde vatandaşımızın geçim sıkıntısı yok. Onlar horoz dövüşü yapmaya devam ediyor. Bunların aklına bakarsak daha çok oyalanacağız. Artık Türkiye'nin kaybedecek vakti yok.
7 Haziran seçimlerinde vatandaşımız doğru tercih yapacak, iktidara ve muhalefete bir ders vererek Milli İttifak'ı Saadet Partisi'ni meclise taşıyacaktır.
Saadet Partisi bu ülkenin kalkınması için sanayi sektörünü canlandıracak, işsizliğin önünü kapatacak ve insanımızı mutlu edecektir.
7 Haziran seçimleri ülke açısından oldukça önemli bir seçimdir. Bartınlı esnafımızın vatandaşımızın seçmenlerimizin bu seçimlerde üzerine düşeni yapacağına inancımız tam.  Milli İttifak kadroları artık yönetime gelecektir.
Milletimizin vicdanına, sesine tercüman olmak için; insanlarımızın temel hak ve özgürlüklerinin korunması için; huzur, güven, barış, kardeşlik ve adalet içinde yaşanan mutlu bir ülke tesis etmek için "Şimdi Saadette Birlik Zamanı" sloganı ile Milli İttifak'ta buluştuk.
Saadet çatısı altındaki Milli İttifak'ı oluşturan bizler, meselelerin farkında olduğumuz kadar, çözüm yollarını da biliyoruz. Tüm varlıklara dair ilahi ve evrensel kaynaklarda ortaya konan ilkeleri esas alarak tüm mahlûkata hak ettiği şefkati göstermeyi, insan haklarına azami ölçüde saygılı olmayı siyasetin esası sayıyoruz.
Türkiye'deki kutuplaşmaya dur diyecek, milleti bir araya getirecek olan Milli İttifak iktidarı sizlerin oyları ile mümkün olacaktır.  Dedi