Bartın PTT Başmüdürü Metin Ağdaş'ı makamında ziyaret

Bartın PTT Başmüdürü Metin Ağdaş'ı makamında ziyaret

Görüntülenme: 370 Eklenme Tarihi: 09-05-2018

Yurtbay; Her seçimin önemli olduğunu ama bu seçimin Türkiye\'nin gidişatı açısından daha önemli olduğuna vurgu yaparak; Milli İttifakın mutlaka meclise girmesi gerektiğini söyledi. 

Milli İttifak Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, Bartın PTT Başmüdürü Metin Ağdaş'ı makamında ziyaret etti.
 
Ziyarete Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, İl Başkan Yardımcıları Ramazan Günaydın ve Cemal Kahraman ile birlikte giden Yurtbay, seçim süreciyle ilgili beklentilerini ve değerlendirmelerini sundu.
 
Yurtbay; Her seçimin önemli olduğunu ama bu seçimin Türkiye'nin gidişatı açısından daha önemli olduğuna vurgu yaparak; Milli İttifakın mutlaka meclise girmesi gerektiğini söyledi. 
Türk insanı her şeyin en iyisini hak ediyor diyen Yurtbay; İnşallah Milli İttifak meclise girecek, Milli İktidarı kuracak ve insanımızı hak ettiği noktaya getirecektir. İşsize iş, yoksula aş, gençlere eğitim vereceğiz. Her şeyden önce birlik ve beraberliği sağlayıp, kucaklaşacağız dedi. 
Karşılıklı fikir alışverişiyle devam eden ziyaretin sonunda PTT Başmüdürü Metin Ağdaş, Ünal Yurtbay'a çalışmalarında başarılar diledi