Biz Üzerimize Düşeni Yaptık

Biz Üzerimize Düşeni Yaptık

Görüntülenme: 376 Eklenme Tarihi: 09-05-2018

Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayı Selami Ünsal Gözpınar Köyünü ziyaret ederek destek istedi. 

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin oluşturduğu Milli İttifak Bartın Milletvekili Adayı Selami Ünsal Gözpınar Köyünü ziyaret ederek destek istedi.

 
BİZ ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPTIK
Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Selami Ünsal; Bizler bugüne kadar oy için milletimizi kandırmadık. Bizim seçim beyannamesindeki vaatlerimiz çok önemli. Biz taşeron işçilerimizin tamamını kadroya alacağız ve taşeron işçiliğe son vereceğiz. Asgari ücretlinin üzerindeki vergi yükünü kaldıracağız. Asgari ücreti açlık sınırı üstü olan 1.500'ün üzerine çıkaracağız. 12 milyon ev hanımımızın her birine ayda 300 TL, çocuk başına da 100 TL vereceğiz. Avuçlarını boş bırakmayacağız. Kimseye muhtaç etmeyeceğiz. İlkokula, ortaokula, liseye giden bütün çocuklara öğle yemeği vereceğiz, servisleri de bedava olacak. Biz sadece emeklilere değil, bütün çalışanlara, dul yetim maaşı alanlara da, şehit yakını maaşı alanlara da her iki bayramda bir maaş ikramiyeyi vereceğiz ve maaşlarına yüzde 50 zam yapacağız. Bizim size sözümüz, evsiz aile bırakmayacağız. Her yıl 100 bin aileye bedava ev vereceğiz. 

 
Biz Milli İttifak Saadet Partisi olarak, üzerimize düşeni yaptık, sıra sizde.

 

 
CHP, 100 yılın projesini açıklamış. Anadolu'nun ortasına mega kent kuracaklarmış. Öncelikle şunu söyleyeyim. CHP'nin artık başörtüsüyle, camiyle, milletin değerleriyle uğraşmaktan vazgeçip, proje üretmeye başlaması gerçekten sevindirici. Keşke yapsalar. Keşke başarsalar. Biz de milletçe alkışlasak, ama ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Sen 80 yıldır Samsun'a ne yaptın? Yozgat'a ne yaptın, Kayseri'ye, Sivas'a ne yaptın? Önce onu bir anlat. Biliyorsunuz son dönemde, bir çılgın proje modası var. Ankara'ya deniz getireceğini söyleyenler bile çıktı. 

 
Beyler, bizim çılgın projelere değil akıllı projelere ihtiyacımız var. Bak biz ne demişiz, 2011 seçimleri öncesi, Türkiye'nin 7 bölgesine 7 ayrı cazibe merkezi kent kuracağız. Ekonomisiyle, teknolojisiyle, çevresiyle, yeşiliyle dört başı mamur yaşanabilir şehirler inşa edeceğiz. CHP bir tanesini almış, kopyalamış yüzyılın projesi diye sunuyor. Bizim Ak Parti diye bir taklidimiz vardı, şimdi CHP diye bir de kopyacımız çıktı. Biz 40 yıldır ne diyoruz, 'Yaşanabilir Bir Türkiye' Peki, CHP bu seçimde ne diyor? 'Yaşanacak Türkiye' Bizim 40 yıldır söylediğimizi almış olduğu gibi kopya çekmiş. Öyle kopya çekmekle olmaz. Bu işleri yapmak için şuur lazım, aşk lazım, heyecan lazım, iman lazım. Milli görüş lazım. diye konuştu.