Gizli, 'Herkese, her yüreğe dokunacağız.'

Gizli, 'Herkese, her yüreğe dokunacağız.'

Görüntülenme: 413 Eklenme Tarihi: 30-05-2018

Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Fatma Gizli ve beraberindeki heyet, Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner’i ziyaret ettiler.

Seçim sürecini değerlendirmek, fikirlerini dinlemek amacıyla muhtarları ziyaret ettiklerini belirten Gizli, duydukları memnuniyetini dile getirerek;

"Seçimler günden güne yaklaşıyor. Bizde Saadet Partisi Kadın Kolları olarak vekillerimize destek amacıyla çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında kıymetli muhtarımız Nihan hanımı ziyaret ettik. Güzel bir ramazan gününde bizlere olan misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu kısa zaman diliminde her kapıya gideceğiz inşallah. Herkese, her yüreğe dokunacağız. Türkiye’de Saadet Partisi’ne olan ihtiyaç günden güne artıyor. Bu sebeple yorulmak yok. Saadet Partisi olarak birlik ve beraberlik için, bir arada huzur içinde yaşamak için, kardeşlik için, yaşanabilir bir Türkiye ve yeni bir Dünya için çalışıyoruz. İnşallah 24 Haziran; bayramların bayram gibi kutlandığı, milletimize insanca yaşam koşullarının sağlandığı yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır." dedi.