Kadına değer, Türkiye’ye Huzur..

Kadına değer, Türkiye’ye Huzur..

Görüntülenme: 437 Eklenme Tarihi: 28-05-2018

Saadet Partisi Genel Merkezi Kadın Kolları “Kadına değer, Türkiye’ye Huzur” konulu bir program düzenledi.

 

Ankara’da düzenlenen programa Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu onur konuğu olarak katıldı.

 

Saadet Partisinin kadına dair vizyonu ve kadınların meselelerinde uyguladığı çözüm yollarının sunulduğu programa, Bartın Kadın Kollarından, Milletvekili Aday Adayı olan Merve Tuğba Ercan ve Teşkilat Üyesi Sevde Mekeç katıldı. Programı değerlendiren Merve Tuğba Ercan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
 

“Dün, Türkiye Vizyonumuzu ve Seçim Beyannamemizi görkemli bir program ve büyük bir katılımla kamuoyuna sunduk. Büyük bir coşkuyla aday tanıtım törenimizi gerçekleştirdik. Türkiye vizyonumuz toplumun ortak meselelerine köklü çözümler getiriyor. Milletvekili adaylarımızın temiz mazisi ve profili ile ülke genelindeki çalışmaları ise toplumun çok farklı kesimlerinde büyük takdir topluyor.

 

Dün açıkladığımız Türkiye vizyonumuz ile Milli Görüş Hareketinin yeniden şahlanışı başladı. Saadet Partisi önüne çıkarılan barajları aştığı gibi, mevcut iktidarın politikalarından bunalmış olan seçmen için de gerçek bir alternatif olduğu toplumumuz tarafından görülmeye başlandı.

 

Türkiye’de ilklere imza atıyoruz. E-mitingler yoluyla vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte, ülkemizde demokrasi ve hukukun yerleşmesine, bağımsız ve özgür medyanın gelişmesine büyük katkı sağlayacak renkli faaliyetlere devam edeceğiz.

 

Seçimlere dört haftadan az bir zaman kaldı. Teşkilatlarımız büyük bir heyecan içinde gece-gündüz tüm seçmene dokunmak, tüm vatandaşlarımızın aynı gemide, aynı ülkede yaşadığını kapı kapı anlatmak için özveriyle çalışıyor.

 

Seçim sonucunda hem Cumhurbaşkanı, hem de Milletvekili seçiminde yüksek başarılar elde edeceğimize inancımız tam. Saadete duyulan ihtiyaç her geçen gün daha fazla hissediliyor. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, 24 Haziran seçimlerini demokrasi ve huzur şölenine dönüştüreceğiz. Bu bozuk düzenin alternatifiyiz ve değiştireceğiz.” Dedi.