Mekeç, 'Bu mübarek gecede sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz!'

Mekeç, 'Bu mübarek gecede sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz!'

Görüntülenme: 2952 Eklenme Tarihi: 10-06-2018

Saadet Partisi Kadın Kolları Bartın Teşkilatı Kadir Gecesi vesilesiyle Hükümet Caddesinde lokum dağıttı.
 

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Mücahit Mekeç’te lokum dağıtılan standı ziyaret ederek Kadın Kollarını tebrik ettiler.

Kadın Kolları ve teşkilat mensuplarının da katıldığı etkinlikte, tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini tebrik eden ve açıklama yapan Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Mücahit Mekeç, konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

“Kadir gecemizin öncelikle ülkemize, milletimize ve tüm İslâm Âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Bu vesile ile Bartınlı hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi mübarek olsun.

 

Bir seçim kampanyası dönemi yaşıyoruz. Partiler, adaylar yarış halinde. Rakipleri savaşır gibi davransa da, Saadet Partisi doğruyu yanlışı gözeterek, hakkaniyete uyarak, rakiplerini karalamak yerine yanlışlarını anlatarak, doğrusunu göstererek bir kampanya yürütüyor. Yürütüyor ama rakipleri kural, kaide dinlemiyor, her şeyi çarpıtıyorlar. Güçlü medyalarını kullanarak Saadet’i hiç gündeme taşımıyorlar. Bunda muvaffak olamadıkları zaman da çarpıtarak yansıtma rezaletine tevessül ediyorlar.

Toplum nezdinde Saadet Partisini, Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu’nu ve biz adayları küçük düşürmek için kullanmadıkları yalan-iftira kalmadı.

Konuşmalarımızın önünü arkasını keserek yayınlıyorlar!

Neymiş? Biz ülkedeki tüm yatırımları durduracakmışız. Biz IMF’den borç alacakmışız. AB, Amerika, İsrail ile kol kola hareket ediyormuşuz. Saadet CHP ile buluştu, Saadet HDP ile buluştu. Bunlar 28 Şubat’ta Erbakan’ı terletenlerle bir araya geliyorlar. Saadet’e verdiğiniz oylar CHP’ye gidecek! Bunlar teröre destek veriyorlar, teröristlerle kol kola girmişler, teröristleri hapisten çıkarmaya odaklanmışlar, terör seviciler. Millet İttifakı aslında terör ittifakıdır, şer ittifakıdır, Erbakan Hocanın kemiklerini sızlatıyorlar…

El insaf diyorum. Yazıklar olsun!

Herkes bilsin ki Saadet Partisi, tek başına iktidar olan Ak Parti seçim barajını kaldırmadığı için İttifak yapmıştır. İttifak sisteminde de, oy pusulasında Saadet Partisi kendi logosu ile bulunacaktır ve seçmenlerinin verdiği oylar direkt Saadet’in olacaktır.

Şimdi bu mübarek gecede soruyorum. Saadet Partisi ve biz adayların sözlerini nasıl bu kadar çarpıtabiliyorsunuz? Bu yalancılığa girmez mi? Bu iftiraya girmez mi? Bunlar her şeyden önce haram değil mi? Adaylığını kabul ettiğiniz bir insana eşit propaganda imkânı tanımazsanız olabilecekleri hiç akıl fikir etmez misiniz?

Ey çarpık zihniyetliler, ey çarpıtmayı yönetenler! Allah var, gerçek adalet var. Bu yaptıklarınızdan dolayı hiç utanmıyor musunuz? Hiç Allah’tan korkmuyor musunuz? Ne pahasına olursa olsun seçim kazanalım diyorsanız, bilin ki makamlar mevkiler geçicidir. Hesap yakındır!

Bu mübarek gecede sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz. Aziz milletimiz 24 Haziranda bunu görecektir ve dip dalga ile size büyük bir ders verecektir.” dedi.