Yurtbay, "Tokalaşmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız!"

Yurtbay, "Tokalaşmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız!"

Görüntülenme: 481 Eklenme Tarihi: 15-05-2018

Saadet Partisi Ulus İlçe Teşkilatı, Kumluca Beldesi'nde seçim bürosu açılışı ile seçim startını verdi. Ulus İlçe ve Belde teşkilatlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen programa, Saadet Partisi Bartın Milletvekili Aday Adayları Ünal Yurtbay, Selami Ünsal ve Fikret Ercan'da katıldı.

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Aday Adayı Ünal Yurtbay, açılışta yaptığı konuşmasında; 24 Haziran seçimlerinde en iyi sonuçları almak için tokalaşmadıları el, çalmadıkları kapı bırakmayacaklarını ifade ederek, Ulus teşkilatına başarılar diledi. Yurtbay konuşmasında şunları ifade etti.

TOKALAŞMADIK EL, ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ

"Saadet partimizin en büyük zaferi için canla başla çalışmalarımız devam ediyor. Bu gün Ulus ilçemizin Kumluca beldesinde muazzam kalabalık eşliğinde seçim büromuzu açıyor ve Ulus ilçemizde seçim startımızı veriyoruz. Aziz milletimiz bizi medyadan yeteri kadar takip edemiyor. Bu sebeple yükümüz ağır. 24 Haziran seçimleri için tokalaşmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Medyadan bizi takip edemeyen vatandaşımıza biz ulaşacağız. Ve gelecek nesiller için Saadet Partimizi anlatacağız."

ÖLÇÜMÜZ SÜKUNET VE NEZAKETTİR

"Seçim süreci yaklaştıkça gerçek dışı iddia ve ithamlarla Saadet Partisi’ni hedef alan provokatif girişimlerin arttığı görülmektedir. Bazı münferit olaylar bahane edilerek Saadet Partisi’ne karşı bir algı operasyonu yürütülmeye çalışıldığı açıktır. Biz inanıyoruz ki, bu algı operasyonları aziz milletimizin sağ duyusunda karşılık bulmayacaktır."

80 MİLYONUN TAMAMI KARDEŞİMİZ

"Saadet Partisi’ne destek versin vermesin bu aziz milletin her bir ferdi bizim için çok değerlidir. Düşüncelerimiz, çözüm önerilerimiz, yaklaşımlarımız farklı da olsa 80 milyonun tamamını kardeşimiz olarak görüyor, derdini derdimiz, acısını acımız biliyoruz. Hiç şüphe yok ki; mutlu, huzurlu ve müreffeh bir Türkiye’nin en önemli sırrı bir zincirin halkaları gibi milletçe birbirimize kenetlenmemiz olacaktır.”